Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Zajęcia językowe

Instytut Korepetytorski NAUCA oferuje indywidualne lekcje nie tylko ze szkolnych przedmiotów, lecz także z najpopularniejszych języków obcych.

POMOC W MATERIALE SZKOLNYM

Nauca przynajmniej jednego języka obcego jest obligatoryjna na każdym etapie edukacji. Jednak bardzo często zdarza się, że przepełnione klasy, różnorodny poziom uczniów zgromadzonych w jednej klasie, a niekiedy – brak wystarczających kompetencji nauczycieli, uniemożliwiają właściwe przyswojenie języka. Zaczynają powstawać zaległości, które coraz bardziej się nawarstwiają. Warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym korepetytorem, który ma możliwość skupienia się na kompetencjach jednego ucznia, prowadzenia indywidualnych konwersacji i pomocy w nauce. Przygotuje także do testów, matury czy certyfikatów. Takie lekcje bardzo szybko przynoszą spodziewane efekty.

KONWERSACJE JĘZYKOWE

Bardzo często na zajęcia językowe do Instytutu NAUCA zgłaszają się dorośli, od których współczesny rynek pracy wymaga odświeżenia i pogłębienia znajomości jezyka. Lekcje z dorosłymi mają zazwyczaj formę konwersacji, na których przybliżamy użycie języka w codziennych, naturalnych sytuacjach. Lektorzy językowi prowadzą takie lekcje wyłącznie w języku obcym a język ojczysty jest wykorzystywany  wyłącznie do wyjaśnienia najtrudniejszych kwestii gramatycznych. Takie spotkania są niezwykle owocne, a uczniowie po pierwszym ukończonym kursie często wracają do nas, aby dalej szlifować dany język. 

JĘZYK POLSKI JAKO JĘZYK OBCY

Cudzoziemcy, którzy przeprowadzili się do Polski, niejednokrotnie borykają się z ogromnym wyzwaniem, jakim jest przyswojenie jednego z najtrudniejszych języków na świecie. Językiem tym rządzą bowiem skomplikowane zasady gramatyczne, bez których nie jest możliwe prawidłowe posługiwanie się polskim. Co za tym idzie – nie wystarczy przebywać w towarzystwie Polaków, należy podjąć solidną naukę od podstaw. W niełatwych początkach nauki języka sprawnie i efektywnie pomagają korepetytorzy w Instytucie NAUCA. Profesjonaliści ze specjalizacją glottodydaktyczną  mają wszelkie predyspozycje i uprawnienia do nauczania języka polskiego cudzoziemców. Coraz częściej obcokrajowcy korzystają z pomocy naszych korepetytorów nie tylko na początku nauki, lecz także wracają dużo później na dodatkowe konwersacje i warsztaty, które mają na celu poprawienie poziomu języka, którym się posługują.

FORMY ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych uczniów i ich rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

- korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

- korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której nauczyciel spotyka się z uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

- korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja