Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Przygotowanie do matury

Matura – dla jednych uwieńczenie szkoły średniej i przepustka do nowych możliwości, a dla innych egzamin kojarzący się z ogromnym stresem. Od wielu lat matura uważana jest za najważniejszy egzamin w życiu młodego człowieka, nazywany również egzaminem dojrzałości. Jakkolwiekby się do niej nie odnosić przygotowanie maturalne to ważna część edukacji w ostatniej klasie liceum, czy technikum. Oczywiste jest, że bez odpowiedniego przygotowania nie osiągniemy oczekiwanych wyników.

Korepetytorzy Nauca to osoby, które swobodnie poruszają się w tematyce i wymaganiach maturalnych. Znają oni wymagania egzaminacyjne, a także mają najnowsze informacje o przebiegu danego egzaminu oraz o kryteriach oceny. Ich praca nie ogranicza się tylko do przekazywania i weryfikowania wiedzy ucznia, ale również wskazują oni metody skutecznej nauki oraz pomagają rozplanować cały materiał potrzebny do opanowania przed egzaminem. Taka organizacja pracy oraz świadomość wsparcia osoby z odpowiednimi kwalifikacjami daje przyszłemu maturzyście poczucie solidnego przygotowania i minimalizuje towarzyszący mu stres.

PRZYGOTOWANIE MATURALNE:

- kompleksowe – rozpoczyna się na początku szkoły średniej lub przynajmniej od września ostatniej klasy. Korepetytor Nauca wspiera ucznia w realizacji bieżącego materiału szkolnego, jak również wprowadza elementy i zadania maturalne. Regularną naukę przeplata z omawianiem arkuszy maturalnych. Nauczyciel odpowiednio wcześniej może wskazać najlepszą drogę nauki, indywidualnie dobraną do ucznia, ma wygląd do jego postępów i odpowiednio wcześniej zareaguje, gdy pojawi się jakiekolwiek problem.

- doraźne – kilka intensywnych spotkań, które rozpoczynają się około dwóch miesięcy przed egzaminem. Celem zajęć jest powtórka najważniejszych tematów, wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Nasi nauczyciele są w stanie wyłapać wszystkie kwestie, których uczeń nie zdążył, bądź nie potrafił sam przyswoić i na nie właśnie kładzie największy nacisk w ostatnim okresie pracy.

dla osób powtarzających maturę. Każdego roku zgłasza się do nas coraz więcej studentów i absolwentów, którzy chcą poprawiać wynik swojej matury lub przystąpić do egzaminu z innego przedmiotu. Nauczyciele Nauca prowadzą również takie zajęcia, które niewątpliwie wymagają bardzo regularnego i intensywnego planu pracy. Jednak przy dobrym zarządzaniu swoim czasem, motywacji i wsparciu naszego nauczyciela każda z osób może z odpowiednim przygotowaniem przystąpić ponownie do egzaminu maturalnego.

 FORMA ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych uczniów i ich rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której nauczyciel spotyka się z uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach– dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokonają kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 414 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.