Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Przygotowanie do egzaminów

Nauca oferuje przygotowanie do egzaminów i testów końcowych na wszystkich poziomach - od sprawdzianu szóstoklasity, przez test gimnazjalny po maturę na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotowujemy uczniów ze wszystkich przedmiotów objętych programem nauczania - z  matematyki, języków obcych, chemii, fizyki, języka polskiego i wielu innych.

Korepetytorzy Nauca w profesjonalny sposób i z zaangażowaniem stworzą solidny plan przygotowań.  Znają oni wymagania egzaminacyjne, a także mają najnowsze informacje o przebiegu danego egzaminu oraz o kryteriach oceny.

Nauca oferuje ponadto wakacyjne przygotowanie do egzaminów poprawkowych ze wszystkich przedmiotów, bez względu na to, czy wymaganą formą zaliczenia jest egzamin pisemny, czy ustny. Przez symulację egzaminu, odbywaną z korepetytorem, uczniowie dokładnie zapoznają się z wymaganiami egzaminacyjnymi.

FORMA ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych uczniów i ich rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której nauczyciel spotyka się z uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach– dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokonają kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 414 333
kopczacka@nauca.pl

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja