Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Program na lato

Wakacje to najlepszy czas na powtórzenie materiału szkolnego czy dodatkowe intensywne zajecia z języka obcego. Sprzyja temu większa ilość wolnego czasu oraz brak stresu i ciągłej presji przygotowań do bieżących sprawdzianów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę wakacyjną:

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Konieczność przystąpienia do egzaminu poprawkowego często sprawia, że upragnione i wyczekiwane wakacje stają się czasem pełnym stresu i obaw. Uczniowie, którzy borykali się z trudnościami z danym przedmiotem, muszą zaleźć w sobie energię i chęci do ponownego zmierzenia się z zagadnieniami szkolnymi. Z pomocą korepetytorów NAUCA uda im się nie tylko uzupełnić brakującą wiedzę, ale także dzięki symulacji egzaminu zmniejszyć lęk przed nim. Nasi korepetytorzy mają niezbędne kwalifikacje, aby przygotować zarówno do egzaminu pisemnego, jak i ustnego. Dzięki ich pomocy w organizacji czasu uczeń będzie mógł dobrze przyswoić wiedzę i zarazem korzystać z uroków wakacji. 

KURSY I KONWERSACJE JĘZYKOWE

Oprócz tradycyjnych korepetycji Nauca oferuje w wakacje intensywne kursy i konwersacje językowe z najpopularniejszych języków. Kursy mają zwykle formę kilku- lub kilkunastogodzinnych pakietów indywidualnych lekcji z lektorem o programie dostosowanym do potrzeb danego ucznia. Korzystają z nich zarwóno dzieci, młodzież jak i dorośli. Praktyczne używanie języka i komunikacja werbalna są niezwykle ważną częścią konwersacji językowych w Nauca. Mówienie pozwala na zredukowanie oporów i poczucie większej pewności w danym języku. Uczniowie często skarżą się, że w szkole nie mają możliwości wypowiadania się na zajęciach. Dlatego korepetytorzy Nauca w przyjaznej i bezstresowej atmosferze rozwijają kompetencję komunikacyjną uczniów, czyniąc z niej podstawę programu kursu. 

POWTÓRKI I NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI SZKOLNYCH

Wdług najnowszych badań, wielotygodniowa przerwa może prowadzić do tego, że uczniowie zapomną opanowane już treści, co może negatywnie odbić się na ich ocenach na początku nowego roku szkolnego. Z tego względu zaleca się nie planować tak długiej przerwy w nauce. Warto przed rozpoczęciem nowego roku szkolengo powtórzyć materiał z poprzedniej klasy pod okiem wykwalifikowanego korepetytora. Dotyczy to zwłaszcza przedmiotów wymagających ciągłości, jak matematyka czy języki obce.

Nauca oferuje także wakacyjne wsparcie dla uczniów, którzy ukończyli gimnazjum i będą kontynuować naukę w szkole średniej. Uczniowie często zdają sobie sprawę z tego, że chociaż rok szkolny udało się zakończyć z dobrym wynikiem, to kolejne poziomy będą sprawiały o wiele więcej trudności. Trzeba pamiętać, że oprócz wyzwań edukacyjnych w technikach lub liceach czeka na młodzież także wiele innych: nowi nauczyciele, wymagania, przedmioty oraz nowe otoczenie. Aby zapewnić udany start w nowej szkole, ważne jest gruntowne powtórzenie znanego już materiału i uzupełnienie ewentualnych braków w wiedzy. Wystarczy się z nami skontaktować, a zapewnią Państwo swojemu dziecku zaskakująco pozytywny początek nowego roku szkolnego!

FORMY ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych uczniów i ich rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

- korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

- korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której nauczyciel spotyka się z uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

- korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja