Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Program lojalnościowy

Niezmiernie miło słyszeć nam, że nasze korepetycje cieszą się wśród Państwa coraz większym uznaniem i co najważniejsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Dowodem świadczącym o zaufaniu i zadowoleniu z usług Instytutu Korepetytorskiego NAUCA są liczne polecenia naszych korepetytorów. Cieszymy się, gdy nasza praca spotyka się z uznaniem, dlatego aby odwdzięczyć się naszym Klientom przygotowaliśmy specjalny program rabatowy.

Jak działa?
Program został skonstruowany specjalnie dla Klientów polecających nas swoim znajomym, którzy zgłaszają się i rozpoczynają zajęcia w Nauca. Za każde polecenie, z którego wynika stała współpraca, otrzymują Państwo 10% rabatu na miesięczną płatność za najdroższy realizowany przedmiot.

Dla kogo?
Oferta rabatowa jest skierowana do każdego Klienta, którego zgłoszenie obejmuje stałą, regularną współpracę z Instytutem Nauca.

Od kiedy - do kiedy?
Program rozpoczyna się od pełnego miesiąca współpracy nowego Klienta i trwa tak długo, jak długo polecona osoba będzie współpracowała z Nauca.

A może kilku znajomych?
Jeśli polecą nas Państwo kilkukrotnie, Państwa początkowa płatność za lekcje będzie się zmniejszała o 10% za każdego klienta. Przy dziesiątym znajomym lekcje z wybranego przedmiotu będą dla Państwa darmowe!!!

Na pytania dotyczące szczegółów programu z przyjemnością odpowie Państwu p. Magdalena Koguciuk (koguciuk@nauca.pl).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naucowych rabatów!

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja