Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Oferta korepetycji Nauca

Instytut Korepetytorski NAUCA 
to nowoczesna placówka edukacyjna, w której łączymy sprawdzone i skuteczne metody nauczania z bieżącymi wymaganiami programowymi w zakresie wszystkich przedmiotów. 
Dzięki temu jesteśmy uważani za miejsce skupiające najefektywniejszych korepetytorów, a współpraca z nami gwarantuje optymalne efekty w krótkim czasie.

NAUCZYCIELE

Nasi profesjonalni korepetytorzy poddawani są starannej selekcji i procesowi rekrutacyjnemu, przygotowywanemu przez kompetentny zespół. Dzięki temu wśród Nauczycieli NAUCA odnaleźć można osoby z pasją, doświadczeniem i chęcią niesienia pomocy. Dodatkowo, jeśli nie będą Państwo zadowoleni z wyboru Nauczyciela, przez cały okres trwania współpracy mają Państwu zagwarantowaną możliwość zmiany Korepetytora. Dzięki temu lekcje w przyjemnej atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku, są jeszcze skuteczniejsze.

PRZEDMIOTY

Organizujemy korepetycje ze wszystkich szkolnych przedmiotów. Proponujemy zajęcia z:

 - przedmiotów ścislych: matematyki,  fizyki, chemii

 - przedmiotów humanistycznych: języka polskiego, historii 

 - języków obcych: 
angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i niemieckiego

  - przedmiotów przyrodniczych: geografii, biologii

Jeśli jednak są Państwo zainteresowani przedmiotem, który nie został wymieniony powyżej, również zapraszamy do kontaktu. 
Na specjalne życzenie organizujemy  korepetycje, na przykład z biochemii po angielsku, z przedmiotów elektrycznych lub nawet z… jazdy na rolkach! 

POZIOMY

W korepetycjach w Instytucie NAUCA uczestniczą uczniowie na niemal każdym poziomie edukacyjnym. Wykwalifikowani korepetytorzy prowadzą zajęcia już z uczniami przygotowującymi się do pojęcia nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej oraz z dziećmi na poziomie edukacji wczesnoszkolnej. Z powodzeniem pomagamy w nauce uczniom klas 4-6, także w przygotowaniach do egzaminu szóstoklasisty, którego wynik decyduje o przyjęciu do wybranego gimnazjum.

Gimnazjaliści są często zdziwieni różnicą w poziomie między szkołą podstawową a gimnazjalną. Dlatego coraz częściej decydują się na korepetycje już od pierwszej klasy. 
Wielu uczniów zgłasza się do nas także w 2. klasie, aby już na tym etapie rozpocząć powtórki i przygotowania do egzaminu gimnazjalnego.

Około 50% wszystkich korepetycji to zajęcia indywidualne na poziomie liceum oraz technikum. Są to przede wszystkim zajęcia poświęcone nadrobieniu zaległości,  które powstają od początku roku. Wielu uczniów realizuje w szkole program podstawowy, mają jednak ambicje do zdania matury na poziome rozszerzonym. Wtedy praca Korepetytora to nie tylko powtórzenie i utrwalenie wiadomości, ale także opracowanie i wdrożenie autorskiego planu przygotowania do egzaminu na tym poziomie.

Z pomocy Instytutu NAUCA korzystają także studenci wiodących kierunków. Wspieramy zarówno w bieżącej pracy i nadrabianiu zaległości, jak i w błyskawicznym przygotowaniu przed pilnym egzaminem.

FORMY ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych uczniów i ich rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciele Nauca dojeżdżają w granicach miasta do domu ucznia, który oszczędza czas  i energię. Takie zajęcia gwarantują naukę w skupieniu i dają rodzinie ucznia możliwość osobistego kontaktu z nauczycielem. 

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której nauczyciel spotyka się z uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje – odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji finansowej lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja