Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

O firmie Nauca

Instytut Korepetytorski Nauca to innowacyjny system korepetycji wspomagający naukę uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

Nasi doradcy udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz pomogą ustalić wspólne, indywidualne cele nauki. Cele te będą regularnie aktualizowane, a postępy w nauce – dokumentowane.

Chcemy organizować pomoc tak efektywnie i przejrzyście, jak to tylko możliwe, dlatego mają Państwo możliwość wglądu on-line do kompletnej dokumentacji zajęć i postępów dziecka w nauce. Ponadto doradca pozostaje do Państwa dyspozycji podczas regularnych, osobistych rozmów.

Korepetytorzy Nauca są wykształceni w danej dziedzinie oraz posiadają doświadczenie dydaktyczne. Ich zadaniem jest udzielanie indywidualnej pomocy we wszystkich obszarach, gdzie jest to konieczne. Ponadto znają aktualny program nauczania w każdym typie szkół oraz szczegółowo orientują się w wymogach egzaminacyjnych i przebiegu każdego typu egzaminu: od testu szóstoklasisty, aż po maturę.

Wystarczy zapytanie lub telefon z Państwa strony, abyśmy wspólnie znaleźli najlepsze dla Was rozwiązanie. Będziemy zadowoleni, jeśli w przyszłości nie będziecie już Państwo potrzebowali naszego wsparcia i polecicie nas swoim znajomym!

Greta Zatryb-Singh
Członek Zarządu

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja