Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Zajęcia logopedyczne

Instytut Nauca prowadzi indywidualne zajęcia logopedyczne w domu pacjentów.  W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy pomoc w zakresie :

- Pełnej diagnozy i kompleksowej terapii zaburzeń mowy oraz wad wymowy u dzieci, młodzieży i osób dorosłych - nasi specjaliści proponują zarówno spotkania diagnostyczne jak i terapię podiagnostyczną.

- Profilaktyki logopedycznej czyli kształtowaniu prawidłowej mowy u dzieci od najwcześniejszego okresu ich życia, dbanie o właściwą stymulację w początkach rozwoju mowy, by nie dopuścić do jakichkolwiek uchybień w tym zakresie.

Nasi logopedzi posiadają zarówno kierunkowe wyksztalcenie logopedyczne jak i bogate doświadczenie w pracy w poradniach i fundacjach. Ponadto systematycznie uczestniczą w wielu szkoleniach poszerzając cały czas swoją wiedzę. Dzięki temu w Nauca pomogli już wielu pacjentom z różnymi zaburzeniami.

W Nauca mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i elastyczność. Dostosujemy się do Państwa preferencji terminowych a nasz logopeda przyjedzie do Państwa domu, aby przeprowadzić sesję w przyjaznej i niestresującej atmosferze. Jest to szczególnie ważne w przypadku młodszych pacjentów. Wizyta w gabinecie często wiąże się dla dziecka ze stresem.  W warunkach domowych, przyjaznych dziecku, nie czuje się ono oceniane i poddawane presji, dlatego  o wiele łatwiej wytwarza się zaufanie między pacjentem i logopedą. Praca z dzieckiem w dobrze znanym mu otoczeniu ułatwia logopedzie nawiązanie z nim kontaktu oraz przeprowadzenie gruntownego wywiadu z jego rodzicami. Pomagamy także rodzicom dzieci, którzy dostali skierowanie do poradni logopedycznej, jednak częstotliwość i terminy realizacji sesji są dla nich nieodpowiednie.

W terapii logopedycznej najważniejsza jest systematyczność, dlatego wspólnie z logopedą mogą Państwo ustalić odpowiedni plan terapii. Nasi specjaliści nie tylko ćwiczą ze swoimi pacjentami podczas zajęć, ale również doradzą, jakie ćwiczenia powinniście Państwo wykonywać sami. Konsekwencja i zaangażowanie wszystkich stron gwarantuje optymalne efekty terapii.

Cennik  zajęć jest uzależniony od typu spotkania (diagnoza czy terapia), częstotliwości i długości trwania sesji, lokalizacji i wielu innych czynników, dlatego aby dokładnie oszacować cenę, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja