Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje w domu

Instytut Korepetytorski NAUCA to placówka, w której łączymy innowacyjność działania i najnowsze trendy z wypracowanymi i sprawdzonymi metodami, które powstały w przeciągu wielu lat. Z doświadczenia wiemy, że uczniowie w natłoku obowiązków i zajęć dodatkowych, nie zawsze mogą sobie pozwolić na poświęcenie czasu na dojazd do nauczyciela lub na dodatkowe zajęcia. Dlatego proponujemy Państwu korepetycje z dojazdem nauczyciela do Państwa domu.

Jednak oszczędność czasu to nie jedyna zaleta zajęć indywidualnych w domu ucznia. Taki rodzaj lekcji umożliwia maksymalne skupienie uwagi, koncentrację i zapewnienie dziecku komfortowej, niestresującej i przyjaznej atmosfery. Sprzyja to lepszemu i efektywniejszemu przyswajaniu wiedzy.

Dodatkowo, takie rozwiązanie pozwala rodzicom na stały kontakt z nauczycielem. Są Państwo na bieżąco informowani o postępach ucznia, o odrabianiu prac domowych czy zaleceniach na następny tydzień. Bieżąca współpraca między Korepetytorem a Rodzicami ucznia zapewnia optymalne rezultaty.

Jednak nie wszyscy uczniowie chcą lub mogą uczestniczyć w indywidualnych korepetycjach w swoim domu. Często zdarza się, że osoby mieszkające na przedmieściach nie mogą znaleźć Korepetytora, który może do nich dojeżdżać z pożądaną częstotliwością. Dla takich osób Instytut NAUCA przygotował inne możliwości współpracy:

korepetycje online – na zaawansowanej i nowatorskiej platformie e-learningowej,

połączenie e-korepetycji z zajęciami stacjonarnymi w dowolnie wybranych proporcjach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, w jakim rytmie powinno pracować Państwa dziecko, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze optymalnej metody nauczania:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja