Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje - szkoła wyższa

Instytut Korepetytorski NAUCA organizuje zajęcia indywidualne nie tylko dla uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów, liceów czy techników, lecz także ze studentami wielu kierunków i poziomów.

Dla Studentów przygotowaliśmy kilka ciekawych możliwości współpracy:

KOREPETYCJE BIEŻĄCE

Są to zajęcia wspomagające studentów pierwszych lat studiów. Dlaczego są konieczne? Bardzo często informacje, które zdobyliśmy na poziomie liceum lub technikum okazują się niewystarczające w progach uczelni wyższych. Często podstawa programowa na niższych szczeblach edukacji nie obejmuje pewnych zagadnień czy tematów, których znajomość jest obligatoryjna na poziomie akademickim. Dlatego wtedy jak najszybciej należy skorzystać ze wsparcia profesjonalnego Korepetytora, który wyjaśni wszystkie wątpliwości i pomoże w zrozumieniu trudniejszego materiału. Takie korepetycje warto rozpocząć najszybciej jak to możliwe.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI EGZAMINACYJNEJ

Nauca oferuje również kilkugodzinne wsparcie dla studentów w intensywnych powtórkach przed kolokwiami, zaliczeniami czy egzaminami. Taki rodzaj współpracy dotyczy zazwyczaj osób, które swobodnie radzą sobie podczas zajęć w trakcie całego semestru, pragną jednak przed sesją zrozumieć trudniejsze partie materiału, skonsultować wątpliwości czy powtórzyć zagadnienia pod okiem profesjonalisty.

POMOC W PISANIU PRAC LICENCJACKICH LUB MAGISTERSKICH

Korepetytorzy w Instytucie NAUCA często pomagają także w redagowaniu prac dyplomowych. Ze względów etycznych nie piszemy jednak całych prac ani ich fragmentów. Nasza pomoc polega na dyskutowaniu najważniejszych kwestii, układaniu struktury pracy i pomocy w redagowaniu tekstu.

FORMY ZAJĘĆ 

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych Uczniów. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

- korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

- korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której Nauczyciel spotyka się z Uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

- korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z Nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.