Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje - szkoła podstawowa

Problemy w gimnazjum czy w liceum są zazwyczaj wynikiem zaległości lub zaniedbań na poziomie szkoły podstawowej. Przepełnione klasy, niewystarczające kwalifikacje nauczycieli oraz ciągły dostęp do mało wartościowych źródeł informacyjnych, często powodują, że uczniowie już od pierwszych klas szkoły podstawowej mają coraz większe zaległości i nie radzą sobie z materiałem. Oprócz tego, kiedy widzą, że nie nadążają za tym, co robią rówieśnicy, często wątpią we własne możliwości i zamykają się w sobie. Współpraca z Instytutem NAUCA pozwala na uniknięcie takich problemów już na tych najniższych poziomach.

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Często problemy pojawiają się już na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci nie są przyzwyczajone do formuły lekcji w ławce, często są bardzo zestresowane. Niejednokrotnie klasy są bardzo przepełnione, a uczniowie znajdują się na zróżnicowanych poziomach: przedszkola prowadzą zajęcia w różnym zakresie, dzieci pochodzą także z bardzo różnych domów. To wszystko sprawia, że nauczyciel nie ma możliwości skupienia uwagi na jednej osobie i jej indywidualnych potrzebach. Oprócz tego – kiedy dziecko już na tak wczesnym etapie odkryje, że jego rówieśnicy wiedzą więcej albo że jest ono jedyną osobą, która nie rozumie jakiejś części materiału, często zaczyna wątpić we własne możliwości i przestaje wykazywać początkowy zapał do nauki. Ważne jest, aby z profesjonalnej pomocy skorzystać najszybciej, jak tylko to możliwe. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do interwencji już na tym etapie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością pomoże w podjęciu tej decyzji.

KLASY 4-6

Klasy 4-6 to ten etap nauczania, w którym zaczyna się tzw. „prawdziwa” nauka. Dzieci od tej pory nie będą już wspierane przez wyłącznie jedną nauczycielkę, każdy przedmiot będzie prowadzony przez inną osobę, w krótkim czasie trzeba będzie dostosować się do różnych wymagań i wielu metod pracy. W Instytucie NAUCA prowadzimy wiele spotkań z uczniami z klas 4-6, dla których różnica w materiale pomiędzy edukacją wczesnoszkolną a szkołą podstawową jest zbyt duża. Kłopotliwe bywa również wprowadzenie nowych przedmiotów, które często wymagają konsultacji z profesjonalnym Korepetytorem. Jak tylko zauważymy pierwsze kłopoty dziecka, jak na przykład zniechęcenie do nauki czy osiąganie coraz słabszych ocen, należy jak najszybciej skorzystać z pomocy. Nawyki edukacyjne z pierwszych lat nauczania stanowią podstawę zadowalających wyników na późniejszych etapach. Współpraca indywidualna z dobrym Nauczycielem pozwala także na wypracowanie metod nauczania i znalezieniu najlepszego sposobu nauki dla dziecka.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 

Sprawdzian szóstoklasisty to pierwszy poważny egzamin w niezwykle sformalizowanej strukturze, z którym przyjdzie zmierzyć się naszym dzieciom. Sprawdzian ten podsumowuje materiał od 4.klasy, weryfikuje znajomość materiału i odpowiednich umiejętności (takich jak np. czytanie ze zrozumieniem). Już we wrześniu zgłaszają się do nas Rodzice, którzy chcą, aby przez całą 6.klasę z ich dzieckiem pracował dodatkowo Korepetytor. Taka współpraca zakłada po pierwsze powtórzenie materiału od początku, a po drugie ćwiczenie z prawdziwymi arkuszami. Dzięki temu uczeń poznaje strukturę egzaminu, nie jest zaskoczony jego formą, a co za tym idzie – zmniejsza się stres, a szanse na powodzenie wzrastają. W poprzednich sezonach wszyscy uczniowie współpracujący z Korepetytorami NAUCA osiągnęli na sprawdzianie oczekiwany wynik lub rezultat powyżej oczekiwań. 

FORMY ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych Uczniów i ich Rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której Nauczyciel spotyka się z Uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z Nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje – odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.