Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z matematyki

Królowa nauk, a jednocześnie jeden z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych, sprawia trudności wielu uczniom, nawet tym najzdolniejszym. Przedmiot ten wymaga nie tylko opanowania abstrakcyjnych wzorów i złożonych działań, lecz także wielu żmudnych i czasochłonnych ćwiczeń. Uczniów przeraża ogrom materiału, poziom trudności zadań i konieczność posługiwania się jednocześnie kilkunastoma wzorami, dlatego wielu z nich decyduje się na dodatkową pomoc w postaci korepetycji w instytucie Nauca.

Korepetycje w Nauca odbywają się w domu ucznia. Istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą nowoczesnej i zaawansowanej platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

Profesjonalni Korepetytorzy prowadzą zajęcia od poziomu  szkoły podstawowej po przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym. Z powodzeniem pomagamy także studentom, potrzebującym wsparcia w zakresie przedmiotów matematycznych nie tylko w okresie sesji egzaminacyjnych.

Dzięki wsparciu kompetentnego Korepetytora, który w solidny sposób opracuje odpowiednie metody nauczania i zachęci ucznia do regularnych ćwiczeń, wyniki dość szybko ulegają poprawie, a uczniowie zaczynają pracować samodzielnie i odkrywać w sobie autentyczne zainteresowanie matematyką.

Instytut korepetytorski Nauca oferuje korepetycje na każdym poziomie zaawansowania.

Program nauczania Nauca powstaje po konsultacjach z uczniem i jego rodzicami. Korepetytorzy Nauca pomagają w nadrobieniu zaległości z bieżącego materiału szkolnego lub rozwijają program, na który nie wystarcza czasu podczas lekcji. Stąd też wielu uczniów przygotowujących się z Nauca do matury na poziomie rozszerzonym.

Gimnazjalistów zapraszamy na zajęcia z całego bloku przedmiotów ścisłych. Matematycy w Nauca to osoby, które z powodzeniem prowadzą zajęcia z zakresu wszystkich przedmiotów ścisłych obowiązujących do egzaminu gimnazjalnego: z matematyki, fizyki, chemii, geografii czy biologii. Zapewnia to możliwość współpracy z jednym nauczycielem przez cały okres przygotowań.

Instytut Nauca wypracował oparte na wieloletnim doświadczeniu metody nauki i mobilizacji. Naszym celem jest regularna pomoc uczniom tak, aby stopniowo wdrażać ich do samodzielnej pracy nad trudniejszym materiałem. Pomagamy swoim podopiecznym w odnalezieniu optymalnej dla nich metody nauki.

Cennik spotkań ustalany jest indywidualnie z Klientem podczas pierwszej rozmowy doradczej, zależy bowiem od wielu czynników, takich jak poziom nauczania, lokalizacja, częstotliwość i regularność spotkań. Dlatego też, aby dokonać rzetelnej i miarodajnej wyceny lekcji dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta, który z chęcią udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.