Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje - Liceum / technikum

BIEŻĄCA POMOC I NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI

Wielu uczniów w 1.klasie liceum skupia się na zupełnie innych aspektach życia niż na nauce. Dlatego już od tego etapu zaczynają nawarstwiać się zaległości, które dają znać o sobie w 2.klasie, a zwłaszcza – podczas przygotowań do matury. Z tego powodu, kiedy tylko zauważymy pojawiające się problemy, należy natychmiast skontaktować się z profesjonalną placówką dysponującą odpowiednio wykwalifikowanymi korepetytorami.

Aby uniknąć zaległości, coraz częściej uczniowie decydują się na korepetycje wspierające już od pierwszego semestru pierwszej klasy. Dzięki temu Korepetytor przerabia ponownie omawiany materiał, utrwala go, pomaga w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do klasówek lub wyjaśnia ewentualne wątpliwości. Taki rodzaj współpracy już od pierwszych tygodni daje oczekiwane efekty i pozwala na uniknięcie zaległości. Jest to szczególnie istotne podczas przygotowań do matury – brak zaległości pozwala bowiem na optymalne przygotowanie się do egzaminu bez konieczności gruntownych powtórek.

Jednak nie wszyscy licealiści lub uczniowie technikum potrzebują stałej współpracy przy bieżącym materiale, ponieważ generalnie samodzielnie radzą sobie bardzo dobrze. Czują się jednak niepewnie przed klasówkami, testami i sprawdzianami i wtedy czują potrzebę konsultacji z Korepetytorem. Instytut NAUCA umożliwia pomoc takim osobom w postaci pakietu kilku lekcji. Lekcje te nie muszą odbywać się w regularnych terminach, z zajęć można korzystać przed kolejnymi klasówkami. Jeśli chcą poznać Państwo szczegóły takiej współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Najczęściej zgłaszają się do Instytutu NAUCA uczniowie klas 3., którzy rozpoczynają przygotowania do egzaminu maturalnego. Współpraca taka daje najlepsze efekty, jeśli rozpoczynamy ją już w wakacje przed ostatnią klasą. Wtedy czas wolny od bieżącej nauki poświęcamy na powtórzenie materiału, dokładne nadrobienie ewentualnych zaległości. Rok szkolny rozpoczynamy od intensywnych przygotowań typowo egzaminacyjnych: rozwiązujemy arkusze, uczymy się udzielać odpowiedzi zgodnych z systemem oceniania CKE, ćwiczymy inne niezbędne umiejętności. Taka współpraca przynosi bardzo dobre rezultaty.

Często jednak uczniowie sami przygotowują się do egzaminu, a jedynie przed samym majem chcą powtórzyć najważniejsze sprawy i skonsultować wątpliwości. Zapraszamy do Instytutu NAUCA także na szybkie kursy przedmaturalne. Kurs taki to zazwyczaj ok. 6 lekcji, które wykorzystujemy z dowolną częstotliwością. Pozwala to na intensywne powtórzenie materiału i uzupełnienie braków.

FORMA ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych Uczniów i ich Rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której Nauczyciel spotyka się z Uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z Nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje– odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.