Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z języka polskiego

Wydaje się, że każdy Polak potrafi swobodnie i bezproblemowo posługiwać się językiem ojczystym. Jednak jak pokazuje doświadczenie – nie jest to takie proste! Około 20% wszystkich korepetycji w instytucie Nauca, to lekcje właśnie z języka polskiego.

Szkolny program zakłada koncentrację na dwóch aspektach przedmiotu: na czytaniu ze zrozumieniem oraz na umiejętności redagowania własnego tekstu. Obie te dziedziny są ze sobą ściśle związane i nie funkcjonują bez siebie. Profesjonalni Korepetytorzy z instytutu Nauca często alarmują, że ich uczniowie operują wprawdzie pojęciami, datami i nazwiskami, ale nie potrafią wykorzystać swojej wiedzy przy redagowaniu własnej wypowiedzi pisemnej. Dlatego też praca polonistów Nauca polega nie tylko na zapoznaniu ucznia z historią polskiej literatury, lecz także na wyćwiczeniu wszystkich umiejętności niezbędnych na egzaminach: szóstoklasisty, gimnazjalnym czy maturalnym.

W instytucie Nauca znajdą Państwo doskonałych Korepetytorów języka polskiego, którzy poprowadzą atrakcyjne i owocne zajęcia oraz sprawią, że uczniowie zrozumieją sens i piękno literatury – co na pewno przyniesie efekt na egzaminach!

Korepetycje w Nauca odbywają się w domu ucznia. Istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą nowoczesnej i zaawansowanej platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

Zapraszamy do współpracy uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy korepetycje dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Ze wsparcia Korepetytorów Nauca korzystają także studenci polonistyki, którzy szukają wsparcia w przedmiotach akademickich. Od 2012 roku organizujemy także lekcje dla cudzoziemców, którzy chcą nauczyć się języka polskiego jako obcego.

Cennik spotkań ustalany jest indywidualnie z Klientem podczas pierwszej rozmowy doradczej, zależy bowiem od wielu czynników, takich jak poziom nauczania, lokalizacja, częstotliwość i regularność spotkań. Dlatego też w celu oszacowania oferty dla Państwa zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.