Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z języka angielskiego

Znajomość języka angielskiego jest podstawą funkcjonowania we współczesnym świecie. Przedmiot ten jest również jednym z najchętniej wybieranych przedmiotów maturalnych. Nauka angielskiego rozpoczyna się już na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, a zaawansowana znajomość tego języka stanowi niezbędny warunek sukcesu na dzisiejszym rynku pracy. Oczywiste jest to, że o gruntowną znajomość tego języka warto zadbać najszybciej jak to możliwe.

Podstawa Programowa języka angielskiego jest niezwykle obszerna, klasy są przepełnione, a poziom uczniów zawsze jest nierówny, dlatego też nauka języka w szkole jest bardzo trudna, niekiedy wręcz niemożliwa. Rodzice chcą, by ich dziecko owocnie zdało egzaminy z języka i potrafiło swobodnie się w nim komunikować i bardzo wcześnie zapisują je do szkół językowych lub na korepetycje.

Korepetycje w Nauca odbywają się w domu ucznia. Istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą nowoczesnej i zaawansowanej platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

W instytucie Nauca organizujemy korepetycje już z uczniami z poziomu edukacji wczesnoszkolnej. Rozpoczęcie nauki w tym wieku jest niezbędne, aby zbudować solidne podstawy przyswajania języka w późniejszym czasie. Korepetytorzy Nauca prowadzą także liczne zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nowością są także zajęcia dla dorosłych, którzy w możliwie krótkim czasie chcą udoskonalić swoją znajomość języka. Na korepetycje zapraszamy również studentów filologii angielskiej, którzy mają problemy z przedmiotami na poziomie akademickim oraz osoby, które planują przystąpienie do egzaminów FCE lub CAE.

Cennik korepetycji ustalany jest indywidualnie podczas pierwszej rozmowy doradczej. Aby jak najpełniej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, cena zależy od takich czynników jak: lokalizacja, poziom zajęć, częstotliwość i długość ich trwania. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z chęcią udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.