Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z innych przedmiotów

Instytut korepetytorski Nauca oferuje korepetycje ze wszystkich przedmiotów objętych podstawą programową na każdym etapie edukacji. Ponadto prowadzimy dodatkowe zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe czyhobbistyczne w zależności od Państwa zapotrzebowania. 

PRZEDMIOTY SZKOLNE

Oczywiście od lat największą popularnością cieszą się korepetycje z matematyki, fizyki, chemii, języka polskiego i języka angielskiego. Pomoc znajdą jednak u nas także uczniowie potrzebujący wsparcia z takich przedmiotów jak biologia, geografia, historia czy wiedza o społeczeństwie. Chodzi tutaj nie tylko o bieżącą pomoc i nadrabianie zaległości, ale również profesjonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

JĘZYKI OBCE

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, jak ważna jest w dzisiejszym świecie znajomość co najmniej jednego języka obcego. W ofercie Nauca znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze języki obce nowożytne: niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski czy włoski, ale z powodzeniem organizujemy również zajęcia z języków skandynawskich, języka japońskiego czy chińskiego. Zajęcia językowe mogą być prowadzone w formie korepetycji wyrównujących braki szkolne czyprzygotowujących do egzaminów bądź zdobycia certyfikatów, jak również w formie indywidualnych kursów dla osób pragnących dodatkowo nauczyć się albo pogłębić znajomość danego języka obcego. W Nauca nie ma ograniczeń wiekowych: nasi lektorzy pracują zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi na każdym poziomie.

REEDUKACJA 

Coraz częściej do Instytutu Nauca zgłaszają się rodzice zaniepokojeni o prawidłowy rozwój podstawowych umiejętności szkolnych swoich dzieci. Najczęstszym problemem, z którymi boryka się współczesna szkoła są niepowodzenia wynikające m. in. z zaburzeń rozwoju ruchowego u dzieci (mała sprawność manualna, niezręczność ruchowa całego ciała), zaburzeń rozwoju funkcji poznawczych (odchyleń w rozwoju percepcji wzrokowej, słuchowej, orientacji przestrzennej), zaburzeń rozwoju emocjonalno – społecznego (nadpobudliwość lub zahamowanie psychoruchowe), zaburzeń mowy. Sprawność wymienionych funkcji jest niezbędna do prawidłowego opanowania techniki czytania, pisania i liczenia.

Odpowiedzią na tego typu problemy są zajęcia reedukacyjne, czyli korekcyjno – kompensacyjne. Zajęcia skierowane są szczególnie do najmłodszych uczniów, do dzieci ze specyficznymi trudnościami w pisaniu i czytaniu, w tym także do dzieci z tzw. „grupy ryzyka dysleksji”. Choć wydawać by się mogło, że na etapie edukacji wczesnoszkolnej za wcześnie na korepetycje i rodzic może pomóc dziecku we własnym zakresie, nie jest to prawdą. Tylko fachowe wsparcie specjalistówwyposażonych w odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz posiadających predyspozycje psychiczne potrzebne do tego rodzaju pracy, mogą przynieść pożądane efekty w krótkim czasie.

Odpowiednia organizacja zajęć w Nauca oraz dobór właściwych metod i ćwiczeń często daje naszym uczniom szansę nie tylko na osiągnięcie sukcesów dydaktycznych, ale również poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i społecznej. W czasie zajęć reedukacyjnych nasi nauczyciele uwzględniają indywidualne potrzeby i możliwości dziecka, usprawniają przede wszystkim funkcje najbardziej zaburzone. 

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauczyciele Nauca to osoby wszechstronne, wykształcone, otwarte na świat i ludzi, dlatego z pasją prowadzą zajęcia wykraczające poza regularny program nauczania. Prowadzą m.in. treningi i zajęcia sportowe, naukę gry na instrumentach muzycznych, indywidualne kursy fotografii, naukę śpiewu, tańca i wiele, wiele innych. Instytut Nauca ma bogate doświadczanie w organizowaniu jeszcze bardziej niecodziennych zajęć. Jeśli masz więc nietypową prośbę, poszukujesz pomocy w dziedzinie, która nie jest wyszczególniona na stronie, zgłoś się do nas, a dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc!

FORMA I MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ ZAJĘĆ

Korepetycje w Nauca odbywają się z reguły w domu ucznia, gdyż wygodę naszych uczniów i ich rodziców stawiamy na pierwszym miejscu. Oczywiście w przypadku zajęć wymagających specjalnych ku temu miejsc jak basen czy hala sportowa, są to miejsca położone jak najbliżej miejsca Państwa zamieszkania. W wielu przypadkach istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

Cennik  zajęć jest uzależniony od typu zajęć, poziomu zaawansowania, częstotliwości, długości trwania, lokalizacji i wielu innych czynników, dlatego aby dokładnie oszacować cenę, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.