Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje - gimnazjum

PRACA Z UCZNIAMI KLAS 1-3

Już w pierwszej klasie uczniowie mają pierwsze kłopoty z nauką. Przeważnie ma to związek z ogromną różnicą w zakresie materiału z poziomu szkoły podstawowej. W takiej sytuacji należy możliwie jak najszybciej zlokalizować zaległości, nadrobić je i pracować ściśle przy materiale realizowanym w szkole. Podobnie wygląda współpraca na poziomie 2.klasy. Początek gimnazjum to bowiem czas poznawania nowych osób, nawiązywania znajomości i zdobywania nowych doświadczeń. Często w tym natłoku innych zajęć ginie zapał do nauki i powstają duże, trudne do nadrobienia zaległości, dlatego im wcześniej zauważymy problem w mobilizacji czy chęci do nauki, tym większa szansa na powodzenie korepetycji z doskonałymi wynikami.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Uczniowie w 3.klasie są ukierunkowani przede wszystkim na egzamin, który czeka ich w kwietniu. Drugi semestr nauki jest zatem zdecydowanie krótszy, a co za tym idzie – na powtórkę materiału zostaje niewiele czasu. Dlatego tak ważne jest przedyskutowanie kwestii korepetycji już pod koniec wakacji lub na początku września. Warto już wtedy zastanowić się, jaki rodzaj pomocy byłby potrzebny naszemu dziecku, z jaką częstotliwością i jaka forma współpracy byłaby dla niego najodpowiedniejsza. Im szybciej zaczniemy korepetycje, tym większa szansa, ze uda się powtórzyć materiał z poprzednich klas i rzetelnie zapoznać się z formułą egzaminu. W końcu to od wyniku na egzaminie gimnazjalnym zależy wybór liceum, który może zaważyć na całym dalszym życiu ucznia.

FORMY ZAJĘĆ

Instytut NAUCA to miejsce otwarte na wskazówki i sugestie naszych Uczniów i ich Rodziców. Dlatego opracowaliśmy kilka możliwości współpracy z naszym Instytutem:

- korepetycje w domu – jest to optymalne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają problemy z utrzymaniem koncentracji i którzy łatwo się rozpraszają. Nauczyciel prowadzi zajęcia w domu ucznia, co gwarantuje spokojną i niestresującą atmosferę sprzyjającą skupieniu i skutecznemu przyswajaniu wiedzy;

- korepetycje online – jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Zajęcia odbywają się na innowacyjnej platformie e-learningowej, na której Nauczyciel spotyka się z Uczniem. E-korepetycje przypominają zajęcia stacjonarne, a jedyną różnicą jest pośrednictwo komputera;

- korepetycje online połączone ze stacjonarnymi w dowolnych proporcjach – dzięki temu możemy na przykład raz w miesiącu spotykać się z Nauczycielem, a pozostałe 3 lekcje – odbywać na platformie e-learningowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji na temat naszej oferty oraz dokona kalkulacji lekcji dla Państwa.

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.