Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z fizyki

Fizyka to bez wątpienia jeden z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych. Uczniom kojarzy się właściwie wyłącznie z abstrakcyjnymi wykresami skomplikowanych procesów czy obliczeniami równań z wieloma niewiadomymi. Niewielu nauczycielom  wystarcza podczas roku szkolnego czasu na przekazanie uczniom, że fizyka to także przedmiot, który pozwala na zrozumienie praw rządzących naszym światem.

Fizycy pracujący w Nauca to profesjonaliści, którzy doskonale znają i rozumieją realia polskiej szkoły. Stosują alternatywne metody nauczania, które są dostosowane do potrzeb konkretnego ucznia, dzięki czemu lekcje nie są wyłącznie przykrą koniecznością, a stają się inspirującym i atrakcyjnym doświadczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bardzo często problemy z fizyką są związane z zaległościami i brakami w dziedzinie matematyki, dlatego też korepetytorzy fizyki w Nauca uczą także matematyki, która jest podstawą do zrozumienia najtrudniejszych zagadnień.

Zapraszamy gimnazjalistów, którzy przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego. Korepetytorzy Nauca to osoby, które prowadzą zajęcia przygotowujące do testu gimnazjalnego z całego bloku przedmiotów ścisłych. Daje to możliwość współpracy z jednym nauczycielem, który przygotuje do całej ścisłej części egzaminu zarówno w zakresie fizyki, jak i matematyki, biologii, chemii czy geografii.

Korepetycje w Nauca odbywają się w domu ucznia. Istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą nowoczesnej i zaawansowanej platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

Obecnie w Nauca organizujemy korepetycje, podczas których nasi uczniowie nadrabiają szkolne zaległości i pracują z bieżącym materiałem szkolnym. Oprócz tego, wielu licealistów korzysta z pomocy profesjonalnych korepetytorów, aby skutecznie przygotować się do matury z fizyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W Nauca prowadzimy także korepetycje dla studentów kierunków technicznych, którzy borykają się z trudnościami w zakresie fizyki na poziomie akademickim

Cennik korepetycji zależy od wielu czynników, takich jak: poziom nauczania, częstotliwość spotkań, długość ich trwania czy lokalizacja. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani wyceną korepetycji, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który chętnie udzieli Państwu wszystkich potrzebnych informacji:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.