Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Korepetycje z chemii

Chemia jest jednym z najbardziej skomplikowanych szkolnych przedmiotów. Jej znajomość kojarzy się z koniecznością przyswajania na pamięć długich wiązań chemicznych i reguł oraz z liczeniem różnych reakcji, o których uczniowie mają mgliste zaledwie pojęcie. Z powodu ogromnej ilości materiału zawartego w Podstawie Programowej, braku odpowiedniego wyposażenia pracowni chemicznych oraz skomplikowania wiedzy, chemia stała się także jednym z najmniej lubianych przedmiotów.

Korepetytorzy Nauca ze wszystkich sił starają się zmienić sposób myślenia o chemii. Lekcje prowadzone przez naszych specjalistów to nie tylko wyłożenie wiedzy i wykonywanie wielu ćwiczeń. To także rozbudzenie zainteresowań uczniów, przedstawienie chemii i jej zastosowania w codziennym życiu, w atrakcyjnej, niestresującej i skutecznej formie.

Chemia sprawia trudności na niemal każdym poziomie edukacyjnym. Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla gimnazjalistów: korepetytorzy w Nauca pomogą w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego ze wszystkich przedmiotów wchodzących w skład przedmiotów ścisłych, a więc nie tylko z chemii, lecz także z matematyki, fizyki, geografii i biologii. Takie rozwiązanie pozwala uczniom na współpracę z jednym nauczycielem, który wybiera optymalną dla nich metodę nauczania i który na bieżąco monitoruje i odnotowuje postępy.

Korepetycje w Nauca odbywają się w domu ucznia. Istnieje także możliwość realizacji spotkań za pomocą nowoczesnej i zaawansowanej platformy online lub połączenia zajęć stacjonarnych z e-learningiem.

Obecnie w Nauca odbywa się wiele zajęć wyrównujących i nadrabiających materiał szkolny – korepetycje z chemii to bowiem około 15% wszystkich zajęć prowadzonych w instytucie Nauca! Coraz częściej nasi Korepetytorzy prowadzą zajęcia z licealistami, chętnymi do zdania matury z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pracujemy także ze studentami, dla których organizujemy zajęcia z przedmiotów na poziomie akademickim, takimi jak np. biochemia. Nowością są także zajęcia z chemii w języku angielskim.

Ceny korepetycji uzależnione są od lokalizacji, częstotliwości, długości trwania spotkań, a także od poziomu nauczania. Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną korepetycji w Państwa przypadku, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta, który z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich informacji:

Aleksandra Makuch
728 510 333
makuch@nauca.pl

Natalia Kopczacka
664 415 333
kopczacka@nauca.pl

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Nauczyciel Patrycja B.
Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam chemię, wiążę z nią swoją przyszłość. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Chcę się dzielić swoją pasją z innymi i ich też oczarować trudną nauką przedmiotów ścisłych:)

Zadzwoń teraz!

 • Natalia Kowalska
 • Doradca klienta
 • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.