Korepetycje


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW - ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

FAQ

Gdzie odbywają się korepetycje?
Korepetycje w Nauca odbywają się u Państwa w domu lub w wygodnej formie zajęć online. Możliwe jest także połączenie tradycyjnych lekcji w domu z korepetycjami online.

Jakie wymagania sprzętowe stawiają korepetycje online w Nauca?
Aby korzystać z korepetycji online, potrzebują Państwo dostępu do internetu (najlepiej szerokopaskowego), słuchawek z mikrofonem i kamery internetowej. Dodatkowo, w przypadku zajęć z przedmiotów ścisłych, godny polecenia jest  tablet graficzny z ,,piórkiem” (rysikiem).  Korepetycje online odbywają się w wirtualnej klasie, do której mają Państwo dostęp wraz ze swoim korepetytorem Nauca.

Czy muszę się wiązać długotrwałą umową?
Nie, mają Państwo możliwość wypowiedzenia umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło wypowiedzenie umowy.

Kim są korepetytorzy Nauca?
W Nauca pracują wyłącznie osoby, które przeszły nasz wieloetapowy proces rekrutacji. Są to doświadczeni zawodowo korepetytorzy, znający aktualny program nauczania oraz wymogi egzaminacyjne i przebieg egzaminów wszystkich szczebli. Dlatego mogą w indywidualny i optymalny sposób wspierać Państwa dziecko.

Jak jest dobierany korepetyror w Nauca?
Na podstawie informacji, których udzielą Państwo podczas rozmowy, doradca dobierze najlepszego korepetytora dla Państwa dziecka uwzględniając miejsce zamieszkania, poziom, cele oraz sytuację ucznia (np. stopień motywacji, orzeczenia). Na portalu Nauca.pl będą mogli Państwo zapoznać się z profilem danego nauczyciela i ostatecznie zdecydować, czy jest to odpowiednia osoba.

Co się stanie, jeśli pomiędzy uczniem a korepetytorem nie nawiąże się nić porozumienia?
W przypadku, gdy wbrew oczekiwaniom dopasowanie korepetytora do ucznia nie jest zadowalające, możemy w dowolnym momencie zmienić nauczyciela.

Co się stanie, jeśli korepetytor nie mógłby pracować z powodu choroby?
Jeśli nauczyciel nie mógłby pracować z powodu choroby, jego zastępstwo przejmie w tym czasie inny, równie wykwalifikowany, korepetytor.

Jak często moje dziecko powinno pobierać korepetycje?
Z pedagogicznego punktu widzenia Państwa dziecko powinno pobierać korepetycje co najmniej raz w tygodniu. Im wyższa klasa, tym wyższe wymagania przed sprawdzianami czy egzaminami końcowymi, wskazana jest więc wtedy większa liczba godzin.

Jak długo powinno się korzystać z takiego wsparcia?
Zależy to od wcześniej zdefiniowanych celów nauczania i powinno zostać omówione  podczas pierwszej rozmowy z Państwa osobistym doradcą.

Co nastąpi, jeśli będę chciał/a zmienić przedmiot korepetycji?
Zmiana przedmiotu korepetycji jest zawsze możliwa. Jeśli chcą Państwo zmienić przedmiot korepetycji, wystarczy zwrócić się do swojego osobistego doradcy. Pomoże on Państwu w ustaleniu dalszych kroków i sprawnie przeprowadzi zmianę.

Jak się dowiem, jaki materiał korepetytor przerabia z moim dzieckiem?
Treść zajęć i postawa ucznia są na bieżąco dokumentowane przez korepetytora po każdej lekcji. Dokumentacja ta jest do Państwa wglądu on-line. Dalszych informacji udzieli Państwu również Wasz osobisty doradca.

W jaki sposób dowiem się o postępach w nauce mojego dziecka?
Postępy w nauce również są dokumentowane i dostępne do wglądu on-line.  Dodatkowo, w regularnych odstępach czasu, odbywają się konsultacje rodzicielskie, podczas których możecie Państwo osobiście porozmawiać z doradcą o postępach swojego dziecka.

Jak i przez kogo będę obsługiwany jako klient?
Podczas całego okresu korepetycji w Nauca towarzyszyć będzie Państwu osobisty doradca, który zawsze gotów jest służyć pomocą.

Jakie kroki podejmuje Nauca w celu zapewnienia najlepszej jakości usług?

  • Rozmowy z rodzicami: w regularnych odstępach czasu przeprowadzamy rozmowy z rodzicami, podczas których wymieniamy się spostrzeżeniami na temat rozwoju Państwa dziecka, weryfikujemy postawione wcześniej cele nauczania i omawiamy dalsze kroki.
  • Dokumentacja on-line – treść zajęć i postępy w nauce: zarówno przebieg każdej lekcji, jak i poziom wiedzy ucznia i odpowiadająca mu tendencja ocen zdobywanych w szkole      są starannie dokumentowane przez korepetytorów Nauca. Dokumentację tę dajemy do Państwa dyspozycji on-line. W ten sposób możecie Państwo jako nasz klient w każdej chwili sprawdzić aktualne postępy dziecka.
  • Narzędzia oceny korepetytorów: ocena korepetytora Nauca jest dla nas bardzo istotna. Prosimy o informację zwrotną, w jakim stopniu byliście Państwo zadowoleni z pracy Państwa korepetytora.

Jakie dodatkowe funkcje oferuje portal Nauca.pl?
Na portalu Nauca – poza opisanymi funkcjami dokumentacji zajęć i śledzenia postępów ucznia – mają Państwo możliwość komunikowania się on-line z osobistym doradcą oraz z korepetytorem. Ponadto system oferuje różne sposoby zapłaty on-line. Tym samym możecie Państwo zapłacić za zajęcia bez konieczności wychodzenia z domu i w każdej chwili dysponujecie aktualnym, przejrzystym zestawieniem wydatków na „naukę i wykształcenie”.

Zadzwoń teraz!

  • Natalia Kowalska
  • Doradca klienta
  • tel.: 22 428 25 55
nasza lokalizacja o mnie...

Lokalizacja